ZBROJOVKA BRNO

Člen sportovního a reklamního úseku

Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno patří mezi nejúspěšnější české (československé) kluby. Největší slávu zažil brněnský celek ještě před rozdělením Československa, kdy získal ligový titul (1977/78) nebo vítězství v národním poháru (1959/60). Dlouhou řadu let minulého století odehrál brněnský fotbalový klub na slavném stadionu Za Lužánkami. V 60. – 70. letech se stadion stal dokonce největším v republice. Vešlo se na něj přes 50 000 diváků. Dodnes drží návštěvnostní rekord, na utkání se Slavií v roce 1996 dorazilo 44 120 diváků.

TIKI - TAKA

Pravidelný host fotbalového pořadu z produkce 02 TV

Fotbalová talk show zabývající se aktuálními tématy. Moderátorem pořadu je Petr Svěcený, který si do studia zve řadu známých osobností, a to nejen z fotbalového prostředí. Svůj prostor zde dostávají také herci a celebrity z kulturního života. Hosté s nadhledem a humorem hodnotí a analyzují fotbalové události na českých i světových trávnících.

FORTUNA

Partner české sázkové kanceláře

Historicky první a nejstarší poskytovatel kurzových sázek na území České republiky. Akciová společnost byla založen v Praze v roce 1990. 

AAA AUTO & MOTOTECHNA

Ambasador provozovatele autobazarů 

Nepřekonatelný výběr, bezkonkurenční ceny, široké garance a výhodné možnosti financování. 10 000 kvalitních a prověřených aut. Až 24 měsíců garance na mechanický stav vozu, kontrola najetých km. Doživotní záruka legálního původu. Výkup všech modelů a značek, férové ceny, peníze ihned a v hotovosti.

PRIMA PARTIČKA

Příležitostný host zábavné show televize Prima

Oblíbený a nespoutaný pořad Partička! Show, která srší humorem, improvizací a neskutečnými momenty. Stálá pětice účinkujících je doplňována osobnostmi z řad herců, zpěváků či sportovců.
 události na českých i světových trávnících.

image

MOLIERE STORE

Tvář značky pánských obleků 

Brněnské krejčovství, které nabízí pánské společenské obleky šité na míru. Výběr elegantních svatebních obleků. 

MOBIL PRO VÁS

Tvář sítě prodejen a servisů mobilních telefonů

Servis a prodej mobilních telefonů a příslušenství, prodej náhradních dílů, odblokování, výkup.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

© 2021 Vytvořeno ve WEDOS WebSite