BIOGRAFIE

image

MERCEDES PETR ŠVANCARA

Petr Švancara a Monika Čuhelová

Bohém, šoumen, bavič, ale především skvělý fotbalista – to je Petr Švancara. Pro všechny příznivce sepsal Petr, společně s populární moderátorkou České televize Monikou Čuhelovou svou biografii. Kniha sleduje všechny vzlety i pády Petra Švancary a samozřejmě odkrývá i spoustu pikantností ze zákulisí velkého fotbaluKniha Mercedes Petr Švancara byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2015 v kategorii Biografie.

Pevná vazba: VYPRODÁNO

Dostupné v elektronické podobě (e-kniha)

  •  cena: 169 Kč
  •  počet stránek: 304 
  •  rok vydání: 2015
  •  nakladatelství: XYZ
  •  jazyk: český

Recenze knihy

 I když bydlím kousek od Prahy a jsem ze "sparťanské rodiny", tak jsem velký fanoušek Petra Švancary, jak jeho fotbalové kariéry, tak i jako televizního experta atd. Knihu jsem přečetl asi na osm "zátahů", což je pro mě velký úspěch. Četla se skvěle, prakticky vše jsem se dozvěděl, kniha byla zábavná a bylo tam tolik rozhovorů od různých lidí z okolí hlavní hvězdy knihy, že jsem měl opravdu pocit, že mi nic důležitého neuteklo.

Ševča
cbdb.cz

Asi žádná sportovní autobiografie mě nepobavila tak, jako právě ta Švanciho. Klidně se to mohlo jmenovat "Mercedes: Vlastními slovy", protože je pojatá jako jedno velké interview (tedy nejen s Petrem, ale i mnoha dalšími osobnostmi). Musím dodat, že Petr Švancara je jeden z mých největších fotbalových oblíbenců a sledovat jeho hru bylo pro mě, jako fanouška Zbrojovky od narození, skvělým zážitkem. Tak díky za tuto knihu, Švanci.

St. Jimmy
databazeknih.cz

Sportovní autobiografie Petra Švancary je pojato jako velké interview s Petrem samotným , ale i s dalšími osobnostmi, které popisují zážitky a osobnost Petra. Petr Švancara jako fotbalová osobnost, která se zapsala výrazným písmem do historie českého fotbalu, způsobu hry i prezentace fanouškům Zbrojovky Brno. Kniha obsahuje spoustu vtipných pasáží, které dodávají čtení i příjemné zpestření. Určitě pro fanoušky fotbalu doporučuji.

Vladěnka
megaknihy.cz

Petra Švancaru mám strašně moc rád, neboť tento talentovaný skvělý hráč se narodil kousek od nás, v Brně a docela dlouho hrával za Zbrojovku Brno, kam sem rád jezdil na zápasy. Takže ho znám i osobně a je to velký sympaták a srdcař. Tato kniha je tudíž pro mě povinnost mít ji ve své knihovně, mimochodem sem se v ní dozvěděl tolik věcí, jaké sem o Petrovi ani netušil! Doporučuji všem fanouškům tohoto hráče.

Metlosim
megaknihy.cz

Nová kniha JÁ SU JÁ

Pokračování biografie Petra Švancary !

V prosinci 2021 vyjde druhý díl mé biografie s názvem Já su já. Bližší informace ohledně termínu vydání nové knihy budou teprve postupně zveřejňovány.  

00
Dny
00
Hodiny
00
Minuty
00
Sekundy
image

© 2021 Vytvořeno ve WEDOS WebSite