FOTBALOVÝ KEMP

Každoročně pořádám letní kemp pro mladé fotbalisty a fotbalistky z Česka a Slovenska. Jedná se především o fotbalové soustředění, které je doplněné spoustou zábavy, soutěžemi, ale také vzděláváním ve formě výuky anglického jazyka. Dětem se věnují kvalifikovaní trenéři a členové realizačního týmu. 

image
image

Fotbalový kemp Petra Švancary

Milí kluci, holky a rodiče,

rád bych vás pozval na 12. ročník Fotbalového kempu Petra Švancary, jehož jsem hrdým patronem. Náš fotbalový kemp si během předchozích ročníků získal velmi zvučné jméno a v uplynulých 11 letech se ho zúčastnilo více jak 1500 dětí. Jako tradičně se bude kemp konat v krásném fotbalovém areálu v Rosicích u Brna a to v termínech 3. – 8.7., 10. – 15.7. a 17. – 22.7.2021. Po skvělé zkušenosti z posledních tří ročníků se kempu mohou zúčastnit opět i holky.

Kemp bude stejně jako v předešlých letech pojatý především jako fotbalové soustředění, které bude doplněné o spoustu zábavy, soutěží a také trochu školních povinností v podobě angličtiny. Po fotbalové stránce se o děti budou starat kvalifikovaní trenéři, ve volném čase se jim pak kromě trenérů budou věnovat i další dva členové realizačního týmu, kteří se s nimi budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a především budou dohlížet na to, aby měli vše, co potřebují.

Mimo výše zmíněných aktivit čeká na malé fotbalisty a fotbalistky opět i řada akcí jako turnaje v plážovém fotbale, stolním tenise či fotbalu malých forem, trénink a debata se známými fotbalisty, brankářské tréninky, různé dovednostní soutěže, vířivka, sauna, masáže, návštěva kina či aquaparku a na závěr kempu zápas proti rodičům.

Během následujících měsíců vám všem přeji pevné zdraví, hodně úspěchů fotbalových i školních a budu se těšit, že se spolu v létě uvidíme.

Petr Švancara


Základní informace o kempu:

Místo:  Fotbalový areál FC Slovan Rosice (www.hotelslovanrosice.cz)
Termíny: 3. - 8.7. , 10. - 15.7. , 17. - 22.7. 2022
Věková kategorie: 7 - 15 let (ročníky 2005 - 2014)
Cena: 6 900 Kč

Podrobnější informace týkající se kempu naleznete na 
 www.fk-petrsvancara.cz

Partneři

image
image
image
image
image

© 2021 Vytvořeno ve WEDOS WebSite